Altın Kalem Ödülleri İstanbul'da Sahibini Buluyor.

Bu sene BCA Times Tarafından, ikincisi düzenlenecek olan Altın Kalem Ödülleri, 03 Eylül 2022 Tarihinde sahiplerini İstanbul'da buluyor.

Altın Kalem Ödülleri İstanbul'da Sahibini Buluyor.

İstanbul-

Bu sene BCA Times Tarafından, ikincisi düzenlenecek olan Altın Kalem Ödülleri, 03 Eylül 2022 Tarihinde sahiplerini İstanbul'da buluyor. Ünlü isimlerden ödüllerin alınacağı geceye;

Basın, yayın, sinema, kültür sanat camiasından önemli isimler de katılacaklar. Geceyi Oyuncu Mehmet Er ve Oyuncu/Yazar Mustafa Sefa Güvenir sunacaklar. 


Organizasyonun ev ve fikir sahibesi Yazar Serra Erdoğan; “kitap okuma alışkanlığı olmayan bir topluma bu alışkanlığı kazandırmak için atılmış bu ilk adımda, yazarlarımızı ağırlayacağız ancak bu zorlu bir yolculuk, bu sadece üç aşamalı olarak gerçekleştirilecek projenin ilk adımında, yazarlarımızı yalnız bırakmayan tüm gazeteci, iş insanı, aydın, oyuncu, yönetmen dostlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Altın Kalem ödüllerinin Genel Koordinatörü Yazar Mustafa Sefa Güvenir; “Kitap okuma alışkanlığında kitap fuarları en etkin yöntem olsa da yeterli değil, bu konuda çok önemli adımlar atmak konusunda kararlıyız, bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.