Döner Sektörü Antalya'da Zirvede Buluştu.

Döner sektörünün 9.kez bir araya geldiği Döner Zirvesi gerçekleşti. Döner sektörü zirvesinini medya.berlin ve metalink.tv takip etti.

Antalya-

8 Ülkeden Döner  sektörü temsilclerinin  katılım ile 9.Dünya Zirvesi Antalya Porto Bello otel'de gerçekleşti.Katılımcılar arasında Berlin Döner sektörü üreticileri yerini aldı.9.Döner Zirvesi moderatörlüğü  Viyana'dan gazeteci Hüseyin Taş'ın sunumu başladı.Açılış konuşmalarını Avrupa Türk Döner İmalatcıları Derneği Başkanı Gürsel Ülber ve Kaplan Döner sahibi ve TDU Başkanı Remzi Kaplan yaptı.

Gürsel Ülber  Organizasyyonu  yapımını 9.kez yapan ve Döner sektörünü biraraya getiren irfan Söyler'e teşekkür etti.Ülber ,Döner üreticilerini ATİD çatısı altında olmayı ve birlikye hareket etmeye davet etti.

Remzi Kaplan ise bugüne kadar İrfan Söylerin çalışmalarını taktir ettiklerini 10.zirvenin Almanya'da yapılmasını arzu ettiğini söyledi.

Açılış konuşmaları sonrası panel konuşmalarına geçildi. Panele Gürsel Ülber,Remzi Kaplan,Ahmet Soytürk,Mehmet Akgül,Hacı Osman Kali ,Tüm Gıda Mühendisleri Derneği Başkanı Kemal Özuçargil ve Ahmet Sezer katıldı.

Panel Döner sektörünün sorunlarını ve geleceğe yönelik çalışmalar tartışılırken sonrasında katılımcıların sorularına cevap verildi.

İlgili Haber