Dr. Turgut Altuğ NABU 'yu ziyaret etti.

Dr. Turgut Altuğ NABU 'yu ziyaret etti.

Dr. Turgut Altuğ NABU 'yu ziyaret etti.

MEDYABERLİN-Berlin Eyalet Milletvekili Dr. Turgut Altuğ  çevre için yaptığı çalışmalarla sıradışı bir milletvekili olduğunu gösteriyor . Yeşiller Partisi Berlin Eyaletin'de uzun yıllar üyelik yapan  Dr.Turgut Altug  Marzahn semtinde  yaralı yırtıcı kuşları rehabitilasyonunda verilen bir seminere katıldı.. 

 

Nabu.  ismi altında  Almanya çapında 750 bin üyesi olan  doğal hayatl koruma konusunda çalışmalar yapan  sivil toplum örgütü  Dr. Turgut Altuğ  tarafından  ziyaret edildi. Nabunun müdürü Jutta Sandkühler ile bir araya gelen Dr.Turgut Altuğ ayrıca  yırtıcı kuşların rehabilitasyonu ile alakalı semineri takip etti. .Dr. Turgut Altuğ '' Yeşiller olarak Nabu 'nun yapmış olduğu projelere parti olarak destek verdiklerini söyledi.

''

Seminere Dernek üyeleri ilgi gösterirken  çevre derneğinin Berlin başkanı Rainer Altenkamp sunumunda bölge kuşlarının son durumu ve cevre sorunları ile alakalı konuşmalar yaptı .İzleyicilerin sorularına cevap veren Rainer Altenkamp  doğal hayat koruma mücadelesinde daha aktif katılımların olması gerektiğini söyledi.

 

Foto-Haber: M.Ekşi