Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Berlin'de.

Avrupa Saadet Berlin'nin yeni parti merkezi ve Almanya'da yapacağı çalışmalar için Berline gelen Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu metalink.tv 'ya konuştu.

Berlin-

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Berlin'de.Saadet Avrupa, Berlin bürosunun açılışını Genel Başkan Temel Karamollooğlu'nun kurdale kesimi ,parti üyeleri ve davetli misafirlerin duaları ile açtı.


Kurdale kesimi sonrası Temel Karamollaoğlu partililere yaptığı açıklamalarla son gelişmelere değindi. Temel Karamollaoğlu metalink.tv verdiği kısa röportaj da millet ittifakını oluşturan 6 partinin tekrar bir araya geleceğini özellikle Türkiye'nin daha sağlıklı bir demokrasiye sahip olması için çalıştıklarını söyledi.

Antalya'da düzenlenen Diplomasi Forumun faydalı olduğunu ama birşey çıkacağını düşünmediğini belirti. Meral Akşenirin hükümetin tarafsız kalınmaması açıklamalarıyla aynı kanatta olmadıklarını söyleyen Karamollaoğlu ''ben herhalukarda ister Rusya ,ister Amerika ister başka bir ülke olsun, bağımsız bir ülkeye silahlı müdahelesini kabul etmem,doğru bulmam''dedi.

kaynak :metalink.tv