''Sizler Bizim Geleceğimiz, Umutlarımız, Yarınlarımızsınız''

Türk Milli Kuvvetler Vakfı Genel Başkanı Fatih Şimga Konuşmasında’ ’Dedem Korkut'un Tanrı Dağlarında yaptığı duanın Anadolu'mda, Toroslarımda kabulü olan Türk gençliği sizleri tüm kalbi duygularımla selamlıyorum. Ankara'dan, Yakutistan'a kadar tüm Türk Coğrafyasındaki Türk gençliğini, Avrupa'daki ve Dünyanın herhangi bir bölgesindeki Türk gençliğini aynı duygu ve düşüncelerimle selamlıyorum.

''Sizler Bizim Geleceğimiz, Umutlarımız, Yarınlarımızsınız''
''Sizler Bizim Geleceğimiz, Umutlarımız, Yarınlarımızsınız''
''Sizler Bizim Geleceğimiz, Umutlarımız, Yarınlarımızsınız''

Ankara-

Fatih Şimga’’ Türk genci menziline kavuşacak ve o menzilden doğan güneş tüm dünyaya adaleti, merhameti ve şefkati götürecek. Kurtuluş Türk'ün menzilindedir. Bir zamanlar Türk'e baş olmaya kalkan ve İslamiyet gibi derdimiz davamız yok diyenlere buradan sesleniyorum. Senin olmayan o derdinle biz dertlendik ve bizim İslamiyet gibi bir davamız var. İslamiyet'i ve bilimi hâkim kılmak diye de bir derdimiz var. Bilinsin ki Türk Gençliği ceddi gibi bilimin ve İslam'ın sancaktarıdır ve Asri Saadetteki hakiki İslam’ın desturuyla sancağını kıyamete kadar taşıyacaktır’

Türk Genci Menzilini Bilecek Türk Genci Menziline Yürüyecek


Türk Milli Kuvvetler Vakfı Genel Başkanı Fatih Şimga Genel Başkan Yardımcımız Sayın Burak ŞİMGA ve Şehit Aileleri Ve Gaziler Koordinasyon Başkanımız Sayın Hasan YILDIZ ile beraber, Türk Milli Kuvvetler Vakfı Gençlerle buluşma etkinliğimize ve Gençlik Kolları Genel Başkanımız Sayın Alişan ÖZDEMİR ve Gençlik Kolları Genel Bşk.Yrd Sayın Metin Yıldız’ın mazbata törenlerine iştirak ettiler.
Mazbata Töreninde konuşan Türk Milli Kuvvetler Vakfı Genel Başkanı Fatih Şimga Konuşmasında’ ’Dedem Korkut'un Tanrı Dağlarında yaptığı duanın Anadolu'mda, Toroslarımda kabulü olan Türk gençliği sizleri tüm kalbi duygularımla selamlıyorum. Ankara'dan, Yakutistan'a kadar tüm Türk Coğrafyasındaki Türk gençliğini, Avrupa'daki ve Dünyanın herhangi bir bölgesindeki Türk gençliğini aynı duygu ve düşüncelerimle selamlıyorum.
Sizler bizim geleceğimiz, umutlarımız, yarınlarımızsınız. Bizden önceki atalarımızın bizlere bıraktığı kutsal emanetlerin yârinki sahiplerisiniz. Üstadın dediği gibi zaman bendedir, mekân bana emanettir diyen asimin neslisiniz. 
Türk Milli Kuvvetler Vakfı gençliği zifiri karanlıkta ak sütün içindeki ak kılı fark edecek kadar gözü keskin bir gençliktir. Nerede ve hangi şartlarda olursa olsun küfre ve batıla meydan okuyan bir gençliktir. Rabbimden başka kimseye boyun eğmeyen kıymetli ve yüce değerli bir gençliktir. Türk Milli Kuvvetler Vakfı gençliği Devletin bir emriyle Şehit Ömer Halis Demir gibi vücuduna 30 mermi almaya, şehadete yürümeye hazır bir gençliktir. Her daim devletinin emrinde, milletinin hizmetinde bir gençliktir.
Sizler hilal gençliğisiniz. Onların tabiri ile ne Z kuşağı nede günümüz gençliği olan kuantum gençliğinin sizlerin yüceliğine erişemeyecekleri bir azametle yürüyen ve yücelen hilal gençlerisiniz. 
Bir hilal uğruna Yarab ne güneşler batıyor cümlesindeki o hilali taşıyacak hilal gençliğisiniz.
Sizlerin dışında sizler gibi olmaya çalışan veya dijital faşizm başta olmak üzere, her türlü subliminal saldırılara, uyuşturucu batağına veya çeşitli kimyasallara maruz kalan gençliğimizin de farkındayız ve sonuna kadar yanlarında olacağız.
Vakıf senedimizde yazan mazlumlar bizim için sadece maddi imkânsızlıklardan yoksun olanlar değildir. Türk'ün kimliğinden uzaklaştırılmış her genç bizim için birer mazlumdur. Ve bizler Türk Milli Kuvvetler Vakfı olarak subliminal mesajlara, dijital faşizmle ve gdo'su bozuk gıdalarla, kimyasallarla mazlum ve yardıma muhtaç halden:
1) Yapay Zekâ
2) Nano robot ve görünmez ordular 3) Yarı robot insanlar (sayborglar)
3) Uzay Asansörü
5) Evrenle İletişim
6) Dil kullanmadan beyin iletişimi
7) Dijital ölümsüzlük
8) Ara yüzleşen insanlar
9) Hologram kopyalar
10) Düşünce Hızı
11) Frekans şifrelerini çözen ve dünyaya bu konuda yön verecek, liderlik yapacak hale gelebilecek. 
Türk Gençliği için vakıflaştık. Çünkü kendi enlerini dahi taşıyamayanlar ne Devletimin, nede Milletimin yükünü taşıyamazlar.

Türk Milli Kuvvetler Vakfının gençleri olan sizler
İstiklal ve İstikbalimizin ruhu İlahi kelimetullah şuuru Türk Milletinin Turan yemininin kabul olmuş vücudusunuz. Her birinize kutlu olsun.
Türk'ün asil kanını şeref ve onurla taşıyan Türk Gençliği hepinizin birer fikri olsun, bilin ki doğru fikirler binlerce karanlığı yok eder. Bu konuda benim sizlere tavsiyem ise zamanı geldiğinde:
1) Bilimin yolunu açacak radikal kararlar alın
2) Toplumda milletinizin analitik düşünceye kavuşması için çalışmalar yapın
3 Noro, nano, molekül, beyin, protein, antikor ve kuantum konularında mutlaka ama mutlaka ihtisaslaşın.
4) Mutlaka kutsal kitabımız Kuran-ı Kerimi Türkçe okuyun, defalarca okuyun okuduklarınızı anlayın ve anlatın!
UNUTMAYIN
Mecburiyette mesuliyet yoktur! Lakin tercihlerimizde mesuliyet vardır.
UNUTMAYIN
Hayalleri olmayanların idealleri olmaz.
İdealleri olmayanların hürriyetleri olmaz.
Bizlerinde TURAN gibi bir hayali var.

UNUTMAYIN
Merak, gayret ve hayretle yoğrulan beyniniz ancak ve ancak bilime ulaşır.
Sizler dünyanın en zeki, en çalışkan, en güçlü ve en kararlı gençlerisiniz çünkü sizler TÜRKSÜNÜZ. Ve muhtaç olduğunuz kudret damarlarınızda her daim mevcuttur. Sizler sadece fikirde birlik değil, harekette de birlik içinde olacaksınız.
Adil olacaksınız ama merhametiniz adaletiniz önüne hiçbir zaman geçmeyecek. Birbirinize sabrı ve şükrü tavsiye edeceksiniz. Biliniz ki bu dünyada sabrın ve şükrün yenemeyeceği düşman, geçemeyeceği zorluk ve engel yoktur.
Ey Türk Genci İstiklal ve istikbal uğrunda bir hürriyet istiyorsan aşkın imanın, aklın ise kölen olsun. Devletimin geleceği, Milletimin duası olan gençler ceddimizden miras bir menzilimiz var.
Türk genci menzilini bilecek.
Türk genci menziline yürüyecek.
Türk genci menziline kavuşacak ve o menzilden doğan güneş tüm dünyaya adaleti, merhameti ve şefkati götürecek. Kurtuluş Türk'ün menzilindedir. Bir zamanlar Türk'e baş olmaya kalkan ve İslamiyet gibi derdimiz davamız yok diyenlere buradan sesleniyorum. Senin olmayan o derdinle biz dertlendik ve bizim İslamiyet gibi bir davamız var. İslamiyet'i ve bilimi hâkim kılmak diye de bir derdimiz var. Bilinsin ki Türk Gençliği ceddi gibi bilimin ve İslam'ın sancaktarıdır ve Asri Saadetteki hakiki İslam’ın desturuyla sancağını kıyamete kadar taşıyacaktır.
Ey gafiller, Türk gencini dininden, kitabından, örf ve adetlerinden koparamayacaksınız, siz isteseniz de istemeseniz de İslam’ın temelinde Türk Turan’ını, âlem nurunu tamamlayacaktır.
Aziz Türk Milletime, Kutlu Devletime ve siz saygıdeğer misafirlerimize saygılarımla arz ederim’ ’Dedi 


Haber/Foto :Hakan Dikmen