Yunus Çoban

Yunus Çoban

Last seen: 1 year ago

Şanlıurfa doğumlu Yunus Çoban, Şanlıurfa da orta eğitimini tamamlamıştır. Karadeniz teknik üniversitesinde kimya lisans eğitimini tamamlamıştır. Yaklaşık on yılını kapasite gelişimi ve kişisel gelişim sertifikasyon eğitimleri ile geçirmiş olup üç kitap yazmıştır( Ben Öğrenciyim, Yetiş Anne, Bir Eyvallah Yeter ). Siyasi hayatının yanı sıra kültür ve medeniyet alanında birçok sivil toplum örgütünde aktif görev yapmaktadır. Medya yazarlar derneğinde genel sekterlik, Ruha ajansta yazı işleri müdürlüğünü halı hazırda yürütmektedir. Urfa düşünce platformu yöneticiliği ve Şanlıurfa fikir kulübü yöneticiliği yapmaktadır. Eğitimci-yazar olarak seminer ve köşe yazıları ile çalışmalarına devam etmektedir. Evli olup 4 çocuk babasıdır.

Member since Mar 9, 2023 yunuscoban63@gmail.com

Following (0)

Followers (0)

Yazar-Makale-Kitap

Kim Kazanacak?

Seküler milliyetçi tabanına sahip Sinan Oğan seçmenleri son durumu belirleyecektir.

Yazar-Makale-Kitap

Hüda Partisi ve Seçimler

Seçim öncesi hareketli günleri geçirdiğimiz bugünlerde ittifaklar ve birbirini destekleyen partiler yüzyılın seçimde belirleyici olacaktır.

Yazar-Makale-Kitap

Ciddiyetsiz Siyaset

Er meydanı dediğimiz siyaset ortamında daha neler göreceğiz kim bilir? Ciddiyetin gün gittikçe ortadan kalktığı günleri yaşamaktayız....

Diese Website verwendet Cookies, um Ihr Surferlebnis zu verbessern. Wenn Sie diese Website weiter nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Weitere Informationen über den Umgang mit Ihren Daten finden Sie in unserer Datenschutzrichtlinie.