ATDİD Yeni Yönetim Kurulu Göreve Başladı

Avrupa Türk Döner İmalatcıları Derneği (ATDİD) yönetim kurulu basına açıklamalarda bulundu.Toplantı kısa bir tanıtım sonrası sorulara cevap verildi.

ATDİD Yeni Yönetim Kurulu  Göreve Başladı
ATDİD Yeni Yönetim Kurulu  Göreve Başladı
ATDİD Yeni Yönetim Kurulu  Göreve Başladı

ATDİD  yeni yönetim kurulu görevine başladı.Berlin TDU'da gerçekleşen basına tanıtım toplantısını Alman-Türk Gazeteciler Birliği'nden Eş Başkan Ali Yıldırım ve Asbaşkan Mustafa Ekşi takip etti.

Toplantı ATDİD'in yeni seçilen başkanı Yunus Okur  kısa bir konuşma sonrası yönetim kurulundaki arkadaşlarına sözü bıraktı.

Başkan Yusuf Okur dernek olarak döner sektörünün sorunlarına  birlikte çözüm arıcayacaklarını söyledi.Basınla tekrar bir araya geleceklerini söyleyen Okur, Alman-Türk Gazeteciler Birliği'ne katılımlarından dolayı teşekkür etti.

ATDİD  yeni yönetim kurulu görevine başladı.

19 Mart 2023 Pazar günü olağan genel kurulda gerçekleşen genel kurula oy çokluğuyla yeni yönetim ve denetim kurulu seçildi buna göre;

Yönetim kurulu üyeleri
Başkan Yunus Okur .
2. Başkan Mehmet Özkan
Sayman Dursun Şahin

Basın sözcüsü Sercan Erol
Yönetim kurulu Üyesi Atasever Sağır 

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri

Remzi Kaplan
Serdar Okur
Muhammet Babur

Denetim Kurulu Üyeleri

Gürsel Ülber
Mehmet Cam
Murat Karakoyun

ATDID eV

26 Ekim 1996 tarihinde Berlin'de kurulmuştur. ATDID eV 10 kebap üreticisi tarafından kurulmuş bir dernektir. Şu anda 24 üyesi bulunmaktadır.
60.000 çalışanı ile  Avrupa'da 400 Tonluk Döner üretimi  sektörün kurumsallaşma çalışmasını ve sektörün sorunlarına çözüm arayan ATDİD derneğinin resmi sayfasından alınan bilgiye göre Almanya'da kebap sektörü yıllık 2,4 milyon Avro ,Avrupa'da ise yaklaşık 3,5 milyon Avro ciro elde etmektedir.

İgili Haber


ARŞİV

İlgili Haber

Arşiv