Poldi'nin Döner Kebap Dükkanının Önünde Büyük Kuyruk

Türk Döneri Almanya’da sevilen yemek ürünü olarak yerini korurken, döner fiyatlarının yükselmesi eleştirilere sebep oluyor.

Poldi'nin Döner Kebap Dükkanının Önünde Büyük Kuyruk
Lukas Podolski Döner Kebap'ın önünde sevenleri ile kısa sohbet gerçekleştirdi.

Berlin-

Futbolcu Lukas Podolski'nin Berlin-Kreuzberg'deki kebap dükkanının açılışının önünde büyük bir kuyruk oluştu! Yüzlerce hayranı, bazıları sabahın erken saatlerinden beri olmak üzere, yıldız oyuncuyu ve dönerden çıkacak eti bekledi

Takriben 200 kişi Podolski hayranı öğle saatlerinde yıldız futbolcunun yeni dükkanını açtığı Kottbusser Damm 1'de hazır bekledi.Kuyruk  90 metre uzunluğa ulaştığı görüldü.

Bazı Galatasaraylı ve FC Köln taraftarların  yanında Podolski formaları ve  atkıları vardı Resmi adıyla "Mangal" kebap büfesinin saat 14:00'te açılması bekleniyordu. Ancak: "Lukas Berlin'e öğleden sonra saat 16'a yakın  döner dükkanına geldi.

Türk Döneri Almanya’da  sevilen besin ürünü  olarak  yerini korurken, döner fiyatlarının yükselmesi eleştirilere sebep oluyor.


Berlin sokaklarında Podolski  reklam  panolarını taşıyan araçlar ilgi  odağı oldu. 

Türk ve Alman basında yer alan haberlere göre, döner konseptlerinin popülerliğinden bahseden Podolski, insanların futbol kariyerinden tanıdığı isminin işlerine de yansıdığını belirtti.

Podolski, Türkiye'nin önemli bir yerinin her zaman hayatında olduğunu ve gelecekte ne yapacağına henüz karar vermediğini ifade Podolski ve Dağ, açılışta hayranlarına döner ikram etti ve onlarla fotoğraf çektirdi.

Pazar günü olmasına rağmen döner dükkanı önünde uzun bir sıra oluştuğu,saat 14'de başlayacağı söylenen tanıtım programı saat 16'ya sarktığı ve döner yemek için kuyrukta bekleyenleri hayal kırıklığına uğrattı. 

İlgili Haber(Arşiv)