'Meral Hanım Düşüncelerini Paylaşırken,Kıymetli Betimlemeler Yapmıştır.''

CHP istanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu Berlin Chp berlin başkanılığı davetlisi olarak partililerle bir araya geldi. Kenan Kolat daveti üzerine geldiği söyleyen Canan Kaftancıoğlu Hem kardeş parti olan SDP adaylarına destek vermek amacı ile karşılıklı dilek ve temennilerimiz oldu.

Franziska Giffey'la kıymetli bir bulşma olduğunu syleyen Kaftancıoğlu Türkiye'deki Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile alakalı ve son gündeme dair sorumuza şöyle yanıt verdi. '' Meral hanım o gün bence 30 Agustos Zafer bayramında konuşmıştur.

Orda düşüncelerini paylaşırken kıymetli betimlemeler yapmıştır.Meral hanım İstanbul'un nasıl zorluklarla fethedildiğinden .31 Mart ve 23 Haziran seçimlerinde de benzer şekilde mücadale verildiğinden o mücadelenin büyüklüğünden ifade etmek için edilen bir ifadeydi.

Herkesin duygularını düşüncelerini ifade etmekte kullandığı cümleler farklı olabilir'' dedi. Meral Akşener Ne Demişti ? ❝'BİZANS'A RAĞMEN İSTANBUL'U ALIRIM DEDİ VE ALDI❞ İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Yenikapı'da düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına katıldı. Burada bir konuşma yapan Akşener, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu Fatih Sultan Mehmet'e benzetti.