Berlin Sağlık Fuarı Başladı.

Sağlık Turizmi Fuarı, Türkiye'den Birçok Hastane ve Klinik Temsilcisiyle Bugün Kapılarını Açtı!

Berlin Sağlık Fuarı Başladı.
Berlin Sağlık Fuarı Kurdale Kesilerek Açıldı.
Berlin Sağlık Fuarı Başladı.
Berlin Sağlık Fuarı Başladı.

2-3 Şubat 2024 tarihlerinde Almanya'nın Başkenti Berlin'de gerçekleştirilecek olan Uluslararası Sağlık Turizmi Fuarı bugün ziyaretcileri ile buluştu.
Türkiye'nin ve sağlık Turizm ülkelerinin önde gelen hastane ve kliniklerin katılımlarıyla düzenlenen sağlık turizmi fuarı yoğun ilgi ile karşılandı. Sağlık turizmi bireylerin en yüksek standartlarda ve en iyi bakımı alabilme olanağının sağladığı için son yıllarda büyük hızla büyümekte.Dünya genelinde insanlar daha iyi tedavi seçenekler için sınırları aşmayı tercih ediyorlar. Sağlık durumu fuarı da daha iyi ve daha uygun fiyatlı bir sağlık hizmeti almak isteyenlerin en iyi çözümlere ulaşabildiği çok önemli bir durak haline geliyor.


Berlin'deki Sağlık Turizmi Fuarına Türkiye'den istanbul-ankara İzmir Antalya Eskişehir Gaziantep Konya Kocaeli Adana gibi şehirlerden doktor,hastane, sağlık Turizm acentası, klinik temsilcileri hazır bulundu.Ayrıca fuarda Kıbrıs'tan bir hastane ve Gürcistan'dan sağlık turizmi acentası yer aldı. Yoğunluğun Diş Sağlığı üzerine olduğu görüldü.
Fuara katılan katılımcılar B2Bgörüşmeler yapma imkanı buldu. Fuara katılan Vitaltours yetkilisi Kemal Soydan ve Fatih Eryiğit fuarın gayet başarılı geçmekte olduğunu belirttiler.