"Gökten zembille inmedim ama ... "

Arda Eşberk ile yaptığımız röportajda sorduk Arda İşberk Kimdir? Gökten zembille mi indi ?

"Gökten zembille inmedim ama ... "
Screenshot metalink.tv

Berlin-
Metalink.tv ,Medya.berlin ortak yapımı röportajda bu hafta çok yönlü bir sanatcı konuğumuz oldu.Arda Eşberk  bizleri  kurmuş olduğu Arda Eşberk Akademide karşıladı.                                

Arda Eşberk kimdir? Nereden geldi? Gökten zembille mi indi? Sorusuna samimi ve tebessüm ederek  cevap veren Eşberk'' gökten zembille inmedim ama gerçekten de bir uzun yolculuk sonucunda Berlin'e geldim.Ben aslen eğitmenim aynı zamanda sizin söylediğiniz gibi sanatçıyım.Sanat alanında birçok çalışmalarda ,faaliyetlerde bulunuyorum.Metropol FM'de moderatörlük bunun bir parçası tabii ki bunun yanısıra yazmış olduğum bir kitabım ''Rol Arkadaşim Olur Musun?'' Almancaya çevrildi. ''İçindeki kahramanı uyandır''adıyla kişisel gelişim kurumsal alanda da eğitimler düzenliyorum.Bireylerle çalışıyorum.'' dedi.“Kibele’nin Kızları” oyunun senaryosunu da yazan Arda Eşberk,Kibele’nin Anadolu’ya ait mitolojik bir figür olduğunu belirtirken, “Kibele, Anadolu’nun bağrından çıkan bir mitostur.Bugün bütün dünyayı saran kült bir figür haline geldi. Kibele, her şeyi birleştiren, politika üstü, inançların ötesinde,toplumsal ve sosyolojik olarak birleştirici bir simgedir” dedi.

 

Arda Eşberk Kimdir?
Arda Eşberk, İnsan ve Toplum, Kişisel Gelişim kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Rol Arkadaşım Olur musun? kitabının yazarıdır. Arda Eşberk kitapları; Mona Kitap aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Arda Eşberk tarafından yazılan son kitap "Rol Arkadaşım Olur musun?", Mona Kitap tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.
İlgili  Haber
''Kibeles Töchter'' treffen sich wieder mit dem Publikum.

Videojournalist: Bedii Selvi