Yaşamak Sinema Filmi Akıbeti Ne Oldu ?

Berlin-

Cemal annesi Zeynep ile birlikte Almanya’nın Berlin şehrin de , şirin bir evde yaşamaktadır. Cemal bitkilerle arası çok iyi olan bir çocuktur. Evinin önündeki alanda kendine kurduğu küçük bahçede bitkiler ve çiçekler yetiştirmektedir.

Cemal okulunda da parlak bir öğrencidir. Yalnız son zamanlarda giderek daha asosyal bir çocuk haline gelmesi öğretmeni Tanja’yı rahatsız etmektedir. Yine sıradan gibi görünen bir okul günü, Cemal’in sınıfının camına koyduğu bitkilerine iki arkadaşının kötü davranmasına dayanamaz ve arbede çıkar. Okul müdürün ısrarı ile Öğretmeni bu olaydan sonra Cemal’in annesini okula çağırmaya karar verir. Zeynep okula geldiğinde Cemal’in yakın zaman önce babasını bir trafik kazasında kaybettikten sonra biraz değiştiği ancak düzeleceğini anlatır. Müdür ikna olmamıştır . Ancak, Zeynep Cemal’den okuldaki bitkilerini eve getirmesini ister. Cemal bahçe de çiçekler ile uğraşırken düşüp yüzünü yere çarpar.

Annesi hastaneye götürür. Hastanedeki doktor aile içi şiddetten şüphelenerek gençlik bürosunu arar ve o andan sonra Cemal’in hayatı bir anda alt üst olur. Evinden zorla alıp yetimhaneye getirilir. Buradan alınarak bir koruyucu ailenin yanına verilir. Tek isteği annesi ile yaşamak olan Cemal bu isteğine kavuşabilecek midir?

Yapımcı: Erkan Karabağ Yönetmen: Talip Karamahmutoğlu Hikaye: Erkan Karabağ Cast Direktörü; Cem Sultan Senaryo: Serkan Özaslan, Hilal Çelenk Müzik: Tamer Çıray Kurgu: Fevzi Uludağ, Engin Öztürk Genel Koordinatör: Rabia Bilen OYUNCULAR Erkan Petekkaya Esra İnal Hakan Oğurlu Reiner Wagner Bruno Eyrno Wilma Elles